Accordion Pileli Sineklik

İnsanların en büyük sıkıntısı sinekler, böcekler ve diğer haşerelerdir. Bunları engellemek içinde insanoğlu sineklikleri icat etmişlerdir. Dünümüze kadar insanlar normal sineklikleri kullanmaktadırlar. Oysa yeni sistem accordion pileli sineklikler yakın geçmişte kullanılmaya başlanan ve kullanışlılığı bakımından sürekli olarak yaygınlaşan bir sineklik türü haline gelmiştir. Pileli sineklikler adından da anlaşılacağı üzere katlana bilen bir sineklik türüdür. Katlana bilen bir sineklik nasıl oluyor diye sora bilirsiniz? Bu gerçektende ilk duyduğunuzda inandırıcı gelmeye bilir. Fakat yazıyı okuduktan sonra ve sitemizi gezindikten sonra accordion pileli sinelik hakkında çok geniş bir bilgi birikimine ulaşacaksınız. Pileli sineklikler özellikle büyük camekânlar için üretilmiş ve özel tülü yabancı ülkelerden gelen bir sineklik türüdür. Açılması ve kapatılması çok kolay olan sineklikler çocuklarınıza bile bu işlemi yapmasını sağlayacaktır.

Accordion pileli sineklikler genellikle hastanelerde, alışveriş merkezlerinde, büyük iş hanlarında ve daha birçok iş kolunun bulunduğu yerlerde kullanılmaktadır. Bunun sebebi de bu saydığımız mekânlarda camların boyutları normal evlerdekilerden daha büyük olmasıdır. Pratik kullanımının yanı sıra sağlamlığı ve dış etkenlerden zor etkilenmesinden dolayı Accordion pileli sineklikler günden güne kullanım alanını genişletmektedir. Kendi içerisinde katlanarak muhafaza edile bildiği içinde gerek duyulmadığı zamanlarda çıkartılıp bir yere kaldırılmasına gerek yoktur. Tek bir hareketle sinekliğin tülü katlanır ve sabit bir şekilde bir daha açılacağı zamanı bekler. Oysa eski tarz sineklikleri kullanmadığımız zamanlarda çıkartıp evin gizli bölmelerinde saklardık. Bu hem uğraştırıcı hem de yer kaplama açısından olumsuzluk teşkil etmektedir. Pileli sineklik sayesinde artık günümüzde bu dertten kurtulmuş bulunuyoruz. Yaz aylarında sivrisinekler özellikle evleri istila etmektedir. Fakat artık bu sivrisinek, karasinek, haşere, böcek istilalarına bir son deme fırsatına sahipsiniz. Pileli sineklikler sayesinde yaz, kış bu tür olaylar ile karşılaşmak istemiyorsanız evinizin camlarına, kapılarına pileli sineklik yaptırınız.

Özellikle evinizde kış bahçeniz var ise onun girişlerine yani açılır, kapanır neresi var ise pileli sineklik yaptırmanız sizin yararınıza olur. Bu sayede kapınız sonuna kadar açıkken bir tane bile sinek içeri giremez ve sizlerin keyifleri bozulmadan keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Kocaeli İzmit sineklik merkezi olarak bizleri istediğiniz zaman arayabilir ürünler hakkında bilgi detay ve ortalama fiyatlara ulaşabilirsiniz . İletişim bölümünden ofis numaramızdan mutlaka bizlere ulaşınız .

Tüm Hakları Saklıdır © 2017 Accordion Cam