DİĞER UYGULAMALAR

Polikarbonat ve Polikarbonat Çatılar

Polikarbon maddesi konuşma dilinde sürekli olarak bu şekli ile anılmaktadır. Fakat bunun asıl kullanım adı polikarbonattır. Oysa polikarbon yerine polikarbonat diye de halk arasında belli kısım kullanmaktadır. Polikarbonat maddesi şeffaf ve ışığı geçirebilen bir maddedir. Bu yüzdende çatılarda, seralarda, tabela ve levhalarda kullanımı yaygınlaşmaktadır. Hem ışığı geçiren yapısı sayesinde kullanışlılığı fazladır hem de sağlam, çizilmez bir yapısı olduğu için gönül rahatlığı ile kullanımı mümkündür. Polikarbonat maddesinin kullanım alanları çok geniş bir kitleden oluşmaktadır.

Reklam sektöründen, tarım sektörüne, inşaat sektöründen kurumsal alanlara kadar birçok çevrede polikarbonat maddesi kullanılmaktadır. Yazının başında dediğimiz gibi sağlam, çizilmez, kırılmaz bir yapısı olması bu kullanım alanlarını sürekli olarak genişletmektedir.Polikarbonat malzemesinin kullanım alanlarından örnekler verecek olursak başta çatı işlerinde, otobüs duraklarında, reklam tabelalarında, seralar ve spor salonlarını başlıca örnekler olarak vere biliriz. Bunlardan çatı işlerini örnek alacak olursak polikarbonatın ne kadarda önemli olduğunu göreceğiz. Polikarbonat çatılar ışığı içeri geçire bildiğinden dolayı genellikle spor salonların çatılarında, alışveriş merkezlerinin çatılarında sıklıkla kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra insanlar kendi zevkleri doğrultusunda polikarbonat çatıları bahçelerindeki oturma yerlerine, evlerinin çatılarına uygulaya bilmektedirler. Sonuçta insanlar özellikle gündüzleri gün ışığından faydalanmak isteye bilirler. Bu olanağı onlara polikarbonat çatılar sağlamaktadır.

Polikarbonat çatıların en çok kullanıldığı sektör endüstriyel işletmelerdir. Bu işletmelerin etrafları genellikle kapalı ve iç tarafları eşyalar ile doludur. Bu yüzdende iş yerlerinin içleri gün ışığından belli oranda yararlanamamaktadır. Bu sorunu ortadan kaldırmak için işyeri sahipleri çatılarına polikarbonat çatı uygulaması yapmaktadırlar. Bu sayede hem iyi bir yalıtım malzemesi ile oluşturulmuş çatıya sahip olmaktadırlar hem de güneş ışığından yararlanmış olmaktadırlar. Polikarbonat çatı yaptırmak isteyen kişiler monte edilmesi durumunda belli sıkıntılar yaşamaktan korka bilirler. Polikarbonat çatıların monte edilme evresi kolay bir işlem olduğu gibi kurulmasından sonra da kullanıcılarını zor durumda bırakacak bir sıkıntı doğurmamaktadır. Yapılan testler ve deneyler bu söylediğimiz bilgilerin hepsini doğrulamaktadır. Yağmur, kar ve rüzgâr gibi dış etmenler polikarbonat çatılara hiçbir olumsuzluk katmamaktadır.

Plastik – Pvc Doğrama Malzemeleri

Plastik doğrama, pvc doğrama özellikle evlerin kapı, pencereleri yapımında sıklıkla başvurulan malzemelerdir. Evlerimizde ki özellikle pencerelerimizde pvc doğrama malzemeleri en sıklıkla kullandığımız alandır. Evlerinde yalıtım yapmak isteyen kişiler yazın sıcaktan kışın ise soğuktan etkilenmemek için evlerinin pencerelerine pvc doğrama malzemelerden oluşan pencereler taktırmaktadır. Kapılarda da plastik, pvc doğrama malzemeler isteğe bağlı olarak kullanılmaktadır. Evin giriş kapısı ve oda kapıları değil de bahçeye açılan kapılar, balkon kapıları genellikle bu dediğimiz malzemelerden yapılmaktadır. Bunun sebebi ise en başta dediğimiz yalıtım için ve camlı kapılar olduğu için dışarısını göre bilme imkânını sizlere sunmaktadır. Aynı şekilde güneş ışıklarını da evin içerisine sokarak sağlıklı bir ortamı sizlere sunmaktadır.Pvc ve plastik doğrama malzemeler dayanıklı ve sağlamlılığı ile insanların gönüllerini ferahlatmaktadır. Kapı ya da pencerelerinin başlarına kolay kolay bir durum gelmeyeceğini bilmek insanları rahatlatmaktadır. Plastik doğrama ve pvc doğrama malzemeler üretiliş şekilleri ve yapıları bakımından dolayı ısıya diğer malzemelerden daha az duyarlıdır. Yani bir sıradan plastikten daha çok ısıya dayana bilmektedir. Plastik ve pvc doğrama malzemelerin üretilişleri bazı kimyasal evreleri içerisinde barındırmaktadır. Üretim maliyeti düşük olduğundan dolayı herkes evinde pvc plastik doğrama ürünleri bulundura bilmektedir.

Pvc ürünlere göz atacak olursak; kapı, pencere, panjur, atık gider boruları gibi birçok alanda pvc malzemesi kullanılmaktadır. Evlerine pvc plastik doğrama ürün almak isteyen kişiler montaj işlemini düşünmemelidirler. Bu ürünleri aldıkları yerler genellikle montaj işlemlerini de yapmaktadırlar. Bu yüzden pvc doğrama ürünleri alacağınız zaman montaj işlemlerinde yardımcı olacak kurumlardan bu ürünleri almayı tercih etmelisiniz. İnternet sitelerinde zevkinize uygun modelleri gördüğünüz zaman iletişim sistemimizi kullanarak beğendiğiniz ürünleri kolay bir şekilde sipariş vere bilirsiniz. Sağlamlık, güvenlik, tasarım harikalığı, yalıtım gibi beklentisi olan kişilerin muhakkak pvc doğrama ürünler ile tanışması gerekmektedir .

Otomatik Tente ve Kullanım Alanları

Otomatik tenteler her dükkânın, her büronun kısacası her iş yerinin sahip olması gereken bir parçadır. Bu parça adeta o iş yerinin değişmez bir bütünü olmalıdır. Tenteler sayesinde hava koşullarının olumsuzlukları en aza indirile bilmektedir. Bir kafeteryanın dış cephesini düşünecek olursak insanlar kapalı mekânda oturmak zorunda değildirler. Kapalı alanda oturmak istemeyen kişiler için dış mekâna masalar konmaktadır. Fakat işte tam bu noktada tentelerin iş uyumu meydana gelmektedir. Kafeteryanın belirlenen dış cephesine otomatik tente takılmaktadır. Bu sayede tentenin açılmasıyla birlikte insanlar ne yağmurdan ne de aşırı güneş ışınlarından zarar görmeden rahatlıkla otura bilmektedirler.

Tentelerin manüel olanları olduğu gibi otomatik olanları da mevcuttur. Manüel olan tenteleri el gücü ile zaman kaybederek aça bilirsiniz. Oysa raylı tentelerde hiçbir şekilde bu dediğimiz uygulamaları yapmak durumunda değilsinizdir. Tek yapmanız gereken otomatik tenteleri istediğiniz yere monte ettirmek ve lazım olduğu zamanda kumandası ile tenteyi açıp kapatmaktır. Bu kolaylığı sizlere sağlayan birçok üretici vardır. Fakat sizler bu üreticiler arasından işinize hangisi geliyor ise onu seçmelisinizdir. Aksi bir durumda tenteler sizlerin başına sorunlar aça bilir. Bunun için tentelerinizi alacağınız zaman iyi bir araştırma evresine girmeniz gerekmektedir.

Otomatik tentelerin kullanım alanları çok geniştir. Dükkânlar, kahveler, iş yerleri, alışveriş merkezleri, evler gibi birçok mekânda otomatik tenteleri kullana bilirsiniz. Özellikle müstakil ev profilindeki evlerde otomatik tentelere son yıllarda çok sıklık ile rastlamaktayız. Bu evlerin bahçe kısımlarında otomatik tenteler insanlara kolaylıklar sağlamaktadır. İnsanların akıllarında tenteler sadece iş yerlerinde olur mantığı maalesef yerleşmiş durumdadır. Bu düşünce yavaş yavaş örnekler çoğaldıkça ortadan kalkmaktadır. İnsanlar dışarıda yaşadıkları keyifli anları otomatik tenteler sayesinde evlerinde de yaşamaya başlamışlardır. Sıcak bir havada kim bahçesinde kahve keyfi yapmak istemez ki? Tek yapmanız gereken güneş ışınlarından etkilenmemek için otomatik tentenizi kurdurmaktır. Ayrıca otomatik tentelerin en büyük avantajı iş yerleri için reklam tabelası özelliği taşımasıdır. Tentelerin açılan kısmına yazılan yazılar ve isimler ile insanlar iş yerlerinin reklamlarını yapmaktadır. Hatta birçok işletme sırf bu yüzden otomatik tente kullanmaktadır.

Otomatik Panjur ve Otomatik Kepenk

Panjur kavramı eski yıllardan beri insanların evlerinde görmek istedikleri ve hatta bu öğe uğruna hayal kurdukları bir objedir. İnsanlar evlerini güzelleştirmek için bu panjurlardan taktırmaktadırlar.

Teknolojik hareketlilik ve gelişme sayesinde panjurların otomatik iye tabir edilen türleri de doğmuştur. Otomatik panjur ve otomatik kepenkler insanların yaşamlarını bir nebzede olsa kolaylaştırmaktadır. Kepenk kavramı ise iş yerleri için geçerli olan bir kavramdır. İnsanlar iş yerlerini kilitledikten sonra ayrı bir güvenlik önlemi olarak da kepenk taktırmaktadırlar. Böylelikle her hangi bir hırsızlık olayı olmasını geçiştirmiş olmaktadırlar. Otomatik panjur ve otomatik kepenkler insanlar tarafından son yıllarda sıklıkla ulanılmaya başlanmıştır. Bundan önceki dönemlerde kepenkler el ile çekilen ve asma kilitler ile kilitlenen korunaklarken otomatik kepenkler tamamen teknolojik bir yeniliktir. Bir olumsuz örnek oluşmaması için tasarlanan bu kepenkler güvenlik düzeyini en uç noktaya taşımıştır. Otomatik kepenkler belli bir süre zarfında tek düğmeye basılarak açılır ve kapatılır. Hiçbir şekilde sizin bir güç sarf etmenize gerek kalmaz. Son yıllarda ki hırsız olaylarında ki azalmanın kamera sistemi ve otomatik kepenk sistemlerinden dolay olduğu söylenmektedir. Aslına bakarsanız söylenmektedir değil de bu yüzde azalmıştır demek hiçte yanlış olmayacaktır. Panjurlara gelecek olursak evinizin pencerelerine monte edeceğiniz panjurlar plastik, ahşap, alüminyum gibi maddelerden oluşmaktadır. Evinizdeki mobilya gruplarına göre çeşitlendire bileceğiniz panjurlar sizi güneş ışığından ve her hangi bir dış hava olayından kısmi derecede korumak için tasarlanmıştır. Panjurlarında çeşitleri arasında otomatik panjurlar vardır. Bu otomatik panjurlar sayesinde tek bir hareket ile yine panjurlarınızı aça bilir ve kapata bilirsiniz. Satın almak istemeniz durumunda birçok noktada otomatik panjur ve otomatik kepenk satıcısı bula bilirsiniz. Sizler de almak isterseniz bizim yazımızdan belli ipuçları ala bilirsiniz.

Otomatik panjur ve otomatik kepenk tercihlerinizi yaparken montaj işlemlerinin kusursuz olmasına dikkat ediniz. Unutmayınız Uygulamalar yaparken değil yaptıktan sonra yaşama ve kullanıma geçmektedir. Kaliteli ürün ve işçilik sayesinde hem firmamız hem de siz değerli müşterilerimiz kazanmış olursunuz .

Kış Bahçesi

İnsanlar evlerinin bahçelerinde zaman geçirmeyi her daim istemektedirler. Hatta insanlar ev tercihlerinde bahçesi olup olmadığını araştırıp öyle ev seçmektedirler. Bahçe kültürü özellikle Türk halkının vazgeçilmez arzusudur. Bahçelerini sadece meyve, sebze ekmek için değil oturup dinlenmek için de isterler. Bu noktada işin içerisine kış bahçeleri girmektedir. Sonuçta yazın havanın güzel olmasından dolayı zaten hiçbir sıkıntı yaşamadan bahçede zaman geçire bilirsiniz. Fakat kışın havaların soğuk geçmesi ve olumsuz hava koşullarında bahçede zaman geçirmek içinde kış bahçeleri oluşturulmaktadır. Genellikle Kış bahçelerinde katlanır cam balkonlardan oluşan bölümlerden yapılır. Bu sayede dış dünya ile iletişim kopmadan yani yazın dışarıda otura bildiğiniz gibi kış aylarında da Kış bahçelerinde ilkbaharda yazın gönül rahatlığıyla otura bilirsiniz.

Kış bahçenizi oluşturduğunuz bölümlerde ısıtma araçları ( soba, kalorifer, elektrikli ısıtıcılar vb. ) kullanarak kış aylarında ve soğuk havalarda misafirlerinizi buralarda ağırlaya bilirsiniz. Özellikle keyfine çok düşkün olan kişiler buralara kurdukları barbeküler ile kış bahçelerine iyiden iyiye ısınmışlardır. İnsanlara gereksiz bir uygulama olarak gelse bile bir kere bu kış bahçelerinde zaman geçirdikleri zaman onlarda bu tadı evlerinde yaşamak istemektedirler. Özellikle manzaralı bir yerde evi olan kişiler bu uygulamadan çok memnundurlar. Kış aylarında da bahçe sefası sürmek isteyen kişiler bu hizmeti evlerine getirmek durumundadırlar. Kış bahçeleri sadece evlerde değil kafeteryalar, eğlence merkezleri gibi yerlerde de sıklıkla kullanılmaktadır. Adının kış bahçesi olması sizleri yanıltmamalı. Camekânlar katlanır cam balkonlardan yapıldığı için sıcak günlerde, yaz aylarında da buralar revaçta olan yerlerdir. İnsanoğlu keyfini her daim düşünmektedir. Sizlerde keyfinize düşkün birileri iseniz iş yerinize, evinize, tatil evlerinize bu kış bahçesi diye tabir edilen uygulamayı yapmalısınızdır. Adının neden kış bahçesi olduğuna gelecek olursak dış mekânlarda soğuk havalardan etkilenmemek için inşa edildiği içindir. Örneğin bir kafeteryanın dış bölmesinde insanları oturta bilmek için. Bu insanlar kış aylarında da yaz aylarında da orada oturmak durumundadırlar. Yaz ayları ılık geçmekte fakat kış ayları soğuk geçmektedir. Bunun içinde adının kış bahçesi olması çok doğaldır. Bireysel kullanım da ve ticari alanlar da şuan için en çok tercih edilen sistemlerden biri olmuştur Kış Bahçesi sistemleri .

Alüminyum Korkuluk Küpeşte

Evlerimizde özellikle merdivenlerin olduğu yerlerde, balkonlarda bulunması gereken ortak öğe alüminyum korkuluk küpeştelerdir. Bu korkuluklar insanların en büyük yardımcıları konumundadır. Özellikle yaş olarak küçük çocuklarımız kendilerini balkonlardan aşağıya doğru sallandırmaktadırlar. Bu korkuluk küpeşteler sayesinde bu olayları yapamamaktadırlar. Çocuklarınıza her ne kadar anlatırsanız anlatın tehlikeyi algılayamadıkları için sizin onlara alüminyum korkuluk küpeşteler ile önlem almanız gerekmektedir. Sadece çocuklarınız için değil kendiniz içinde alüminyum korkuluk küpeşteler çok önemlidir. Merdivenlerden çıkarken ya da inerken, balkonda zaman geçirirken her an tansiyonunuz ya da şekeriniz düşebilir. Böyle bir durumda başınız döner, gözleriniz kararır ve korkuluk yok ise aşağıya düşme tehlikesi yaşaya bilirsiniz. Sizler öncelikle çocuklarınız sonra da kendiniz için alüminyum korkuluk küpeşteleri evlerinizin tehlike bölgelerine taktırmanız gerekmektedir. Ayrıca alüminyum korkuluk küpeşteler evlerinize ayrı bir hava ve tarz katmaktadır. Güvenliğinizi sağladığı gibi aynı zamanda evinizi de güzelleştirmektedir. Bu gibi konuları araştıran kişilerin ortak kararları evlerine alüminyum korkuluk küpeşte taktırmak olmuştur. Ayrıca yüzme havuzlarında da sıklıkla alüminyum korkuluk küpeştelere rastlamaktasınızdır.

Havuzlardaki o korkuluklar işte tamda anlatmak istediğimiz korkuluklardandır. Özellikle dubleks evlerde merdivenler önemli bir yere sahiptir. Bu evlerde merdivenlere yapılacak korkuluklar evin şıklığını belirleyecektir. Evinizde ahşap laminant parke kullanmış iseniz merdivenlerinizde alüminyum korkuluk küpeşteleri kullanmanız çok yerinde bir tercih olacaktır. Gerek sitemizdeki resimlerden gerekse başka kişilerin evlerinde bu görüntüyü görürseniz muhakkak sizlerde bunu isteyeceksinizdir. Zaman kaybetmeden evinize korkuluklarınızı yaptırınız. Hatta evde bir ufak çocuk ya da bebek var ise muhakkak ilk işleminiz tehlikeli yerlere korkuluk yaptırmanızdır. Bu sayede hem bebeğinizin canı yanmadan bir önlem almış olursunuz hem de kendi canınızı, sağlığınızı kontrol altına almış olursunuz. Son on yıla bakacak olursanız yeni alışveriş merkezleri, okullar, iş hanları gibi yerlerde sürekli alüminyum korkuluklar kullanılmıştır. Bunun sebebi sağlamlık ve kalitenin yanı sıra etraf ile uyumlu olduğu için güzellik faktörüdür. Sadece bu saydığımız toplu yaşam alanları değil insanlar yeni evlerde de sürekli olarak bu korkulukları tercih etmektedirler.

Fotoselli Sağa Sola Kayar Otomatik Kapı

Modern çağda mekanlara Giriş-Çıkış gerçekleştirirken problemsiz fonksiyonel,seri,şık görünüme sahip kolay açılıp kapanabilen herhangi bir şekilde mekanda yer kaybına neden olmayan sistemlerdir Fotoselli Otomatik Kapılar.

Otomatik yanal kayar kapıların tercih edilme sebeplerinden en önemlisi hava perdelerinin rahatlıkla kullanılabilmesidir ; bu yüzden de otomatik fotoselli kapılar kullanıldıkları mekanda kışın ısı tasarrufu sağlamakta, yazın ise iç ortam havasını korumaktadır.

Diğer taraftan bakacak olursak sistemin en önemli özelliklerinden birisi estetik ve mekana artı değer katmasıdır .

Fotoselli kapı sistemleri çift kanatlı (sağa ve sola açılım), tek kanatlı(sağa veya sola açılım) olarak iki çeşittir.

Otomatik fotoselli kapılar için kullanım alanları şu şekildedir : bankalar, mağazalar, bürolar, oteller, marketler, üniversite ve restorantlar, idari merkezler, iş merkezleri gibi birçok alanda uygulanabilir. Dış mekan İÇ mekan farketmeksizin kapı uygulamasının gerçekleşeceği tüm alanlarda kullanımı gerçekleştirilebilir .

Sistem elektrik kesintilerinde elle çok rahatlıkla açılıp kapanabilmektedir .

Sistem kartla giriş şifreli giriş gibi güvenlik düzeyi arttırılmış yerler içinde farklı alternatifler sunabilmektedir .

Kocaeli Fotoselli Kapı sistemleri olarak kusursuz hizmetle karşınızdayız ..

 • Sistem : Mikroprosesör kontrollü , CAS, CE Belgeli
 • Taşıma kapasitesi : 150 kg (çift kanat) DC24V 65W Motor
 • Besleme Gerilimi : AC 200-250V 50-60 HZ
 • Açılma kapanma hızı : 10-50 cm/sn
 • Açık kalma süresi : 0- 30 sn ayarlanabilir
 • Elektrik kesildiğinde : 4-6 kg güçle manuel çalışabilir
 • Motor : Sessiz,sarsıntısız DC motor
 • Çalışma Sıcaklığı : -20 ‘C - + 50 ‘C
 • İthalatçı Firma : Accordion Cam

Mekanizma Fabrikasyon hatalarına karşı 2 YIL boyunca garantilidir.

Accordion Pileli Sineklik

İnsanların en büyük sıkıntısı sinekler, böcekler ve diğer haşerelerdir. Bunları engellemek içinde insanoğlu sineklikleri icat etmişlerdir. Dünümüze kadar insanlar normal sineklikleri kullanmaktadırlar. Oysa yeni sistem accordion pileli sineklikler yakın geçmişte kullanılmaya başlanan ve kullanışlılığı bakımından sürekli olarak yaygınlaşan bir sineklik türü haline gelmiştir. Pileli sineklikler adından da anlaşılacağı üzere katlana bilen bir sineklik türüdür. Katlana bilen bir sineklik nasıl oluyor diye sora bilirsiniz? Bu gerçektende ilk duyduğunuzda inandırıcı gelmeye bilir. Fakat yazıyı okuduktan sonra ve sitemizi gezindikten sonra accordion pileli sinelik hakkında çok geniş bir bilgi birikimine ulaşacaksınız. Pileli sineklikler özellikle büyük camekânlar için üretilmiş ve özel tülü yabancı ülkelerden gelen bir sineklik türüdür. Açılması ve kapatılması çok kolay olan sineklikler çocuklarınıza bile bu işlemi yapmasını sağlayacaktır.

Accordion pileli sineklikler genellikle hastanelerde, alışveriş merkezlerinde, büyük iş hanlarında ve daha birçok iş kolunun bulunduğu yerlerde kullanılmaktadır. Bunun sebebi de bu saydığımız mekânlarda camların boyutları normal evlerdekilerden daha büyük olmasıdır. Pratik kullanımının yanı sıra sağlamlığı ve dış etkenlerden zor etkilenmesinden dolayı Accordion pileli sineklikler günden güne kullanım alanını genişletmektedir. Kendi içerisinde katlanarak muhafaza edile bildiği içinde gerek duyulmadığı zamanlarda çıkartılıp bir yere kaldırılmasına gerek yoktur. Tek bir hareketle sinekliğin tülü katlanır ve sabit bir şekilde bir daha açılacağı zamanı bekler. Oysa eski tarz sineklikleri kullanmadığımız zamanlarda çıkartıp evin gizli bölmelerinde saklardık. Bu hem uğraştırıcı hem de yer kaplama açısından olumsuzluk teşkil etmektedir. Pileli sineklik sayesinde artık günümüzde bu dertten kurtulmuş bulunuyoruz. Yaz aylarında sivrisinekler özellikle evleri istila etmektedir. Fakat artık bu sivrisinek, karasinek, haşere, böcek istilalarına bir son deme fırsatına sahipsiniz. Pileli sineklikler sayesinde yaz, kış bu tür olaylar ile karşılaşmak istemiyorsanız evinizin camlarına, kapılarına pileli sineklik yaptırınız.

Özellikle evinizde kış bahçeniz var ise onun girişlerine yani açılır, kapanır neresi var ise pileli sineklik yaptırmanız sizin yararınıza olur. Bu sayede kapınız sonuna kadar açıkken bir tane bile sinek içeri giremez ve sizlerin keyifleri bozulmadan keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Kocaeli İzmit sineklik merkezi olarak bizleri istediğiniz zaman arayabilir ürünler hakkında bilgi detay ve ortalama fiyatlara ulaşabilirsiniz . İletişim bölümünden ofis numaramızdan mutlaka bizlere ulaşınız .

Alüminyum Cam Balkon Ara Fitil

8mm ve 10mm kullanım seçenekleri bulunan Alüminyum Ara Fitiller ayrıcalıklı kalitesi ve kullanım kolaylığı ile Katlanır ve Sürme Cam Sistemleriyle birlikte tüm Cam Balkon Sistemlerimizde ; rüzgara , suya , toza ve güneşe karşı dayanıklı olup ömür boyu sararmamaktadır . Fitilerin iç bölümüne uygulanan kıl fitiller sayesinde mekanınızı kötü hava koşullarından en yüksek performans ile korumaktadır .Alüminyum Cam Balkon Fitili üretimimizde istenilen boyutlarda uygulama işlemini gerçekleştirebilmekteyiz .Alüminyum Conta ; Köşe dönüşler , ara dereceler için özel olarak dizayn edilmiş her açı ve konuma göre uygulamalarımız ilgili detayları ilgili lütfen iletişim bölümündeki numaramızdan öğreniniz .

Sizler de bu farklılığı yaşamak için Accordion Cam Sistemlerini tercih ediniz mekanınızın keyfini doya doya yaşayınız .

Otomatik Cam Duvar & Cam Tavan

 • Kocaeli 'de ve Türkiye'de bir ilk ; Otomatik Cam Duvar ve Cam Tavan ürünlerimizle sizleri en özel ürünlerle buluşturmaya devam ediyoruz.
 • 8mm temperli cam ve ısıcamlı olarak kullanılabilen Otomatik cam duvar ürünümüz , yukarı ve aşağı hareketi sayesinde yer kaybı oluşturmaz ses su izalasyonunda
Tüm Hakları Saklıdır © 2017 Accordion Cam