Premium-Askılı Cam Balkon

Askılı Vitrin sistemi, alışveriş merkezleri, otellerin salon bölmeleri, cafeler, pastaneler, mağazalar ve kış bahçeleri için tasarladığımız üst düzey sistemdir .

  • Üst taşıyıcı konstrüksiyon ve alüminyum raylar üzerinde askıda hareket etmektedir. Camlar katlandığı zaman zeminde hiçbir profil, ray vb. mekanizmalar bulunmadığından dolayı mekandaki kısıtlamaları, istenmeyen görüntü ve alan kaybını ortadan kaldırarak ferah ve modern ortamlar sunar.
  • Kayar kanatları sayesinde iç ve dış mekanlar arasında tamamen bütünlük sağlayan bu sistemde kullanılmakta olan 10 mm kalınlığındaki temperli cam sayesinde tam bir güvenlik elde edilir.Üst mekanizmada kullanılan malzemeler hiç bir sistem olmadığı kadar sağlam ve uzun ömürlüdür .
  • PREMIUM ASKILI SERİSİ sisteminde camların yükü üstte olduğu için sert plastik pimler ile desteklenmektedir. Sert plastik pimlerin tercih edilmesinin sebebi ise sistemin çalışma esnasında metal vidaların camları kırma riskinin yüksek olması göz önünde tutulmuştur.
  • Camlar tamamen kapatıldığı zaman, altta ray olmadığından zemine sabitlenmesi gereken mekanizma estetik açıdan gizli olarak tasarlanmıştır.
  • PREMIUM ASKILI SERİSİ’ de körüklü rulmanlar kullanılarak sistemin kanat yüksekliği 4m’ye kadar çıkarılmıştır ve her bir kanat genişliği 130 cm olarak uygulanabilmektedir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2017 Accordion Cam